produkty metalowe Metal products

Nasze produkty - oferta wyróbow metalowych.

Specjalizujemy sie w produkcji wysokiej jakości wyrobów z metalu. Wszystkie produkty dostepne są w róznych kolorach. Produkty malowane sa najnowszą techniką proszkową zapewniającą najlepsze rezultaty i trwałość. Towary oznakowane sa kodami kreskowymi. Korzystamy tylko i wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny - kupując bezpośrednio u producenta kupujesz zawsze taniej. W przypadku zamawiania dużych partii produktów realizujemy zamówienia niestandardowe. Zapraszamy do współpracy.

 

Wieszak na narzędzia ogrodnicze - krokodylek.
Samozaciskowy uchwyt do wieszania narzędzi. Wieszak na wędki. Zrób porządek ze swoimi narzędziami takimi jak grabie, haczki, dziabki, łopaty, widły, młotki.

Wieszak uchwyt do narzędzi ogrodniczych wędek. Wieszak uchwyt do wędek krokodylek Wieszak uchwyt do narzędzi ogrodniczych. Wieszak uchwyt do narzędzi ogrodniczych, wędek. Wieszak uchwyt do narzędzi ogrodniczych film.

 

 

 

 

Specjalnie zaprojektowany samozaciskowy wieszak na różnego typu narzędzia - tzw. krokodylek . Unikalna konstrukcja pozwala na sprawne i pewne wieszanie pojedyńczych przedmiotów. Wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów. Wytrzymuje obciążenie do kilku KG.

Końcówki chwytaka obłożone gumą o niezwykłych właściwościach uniemożliwiających wyślizgnięcie się przedmiotu z kleszczy. Chwytak posiada cztery otwory montazowe umożliwiające powieszenie go na bez mała każdej powierzchni. Maksymalna szerokość przedmiotu mieszczącego się w chwytaku to 5,5 cm. Chwytak po złożeniu odstaje minimalnie od ściany przez co nie zajmuje dużo miejsca. Zobacz jak działa nasz uchwyt na narzędzia.
Zestaw mebli ogrodowych. Drewno, metal - wysoka jakość.

Zestaw mebli ogrodowych - drewno, metal Zestaw mebli ogrodowych - drewno, metal Zestaw mebli ogrodowych - drewno, metal Zestaw mebli ogrodowych - drewno, metal Zestaw mebli ogrodowych - drewno, metal

 

 

 

 

Zestaw mebli ogrodowych w skład którego wchodzą: stolik oraz dwie ławki. Nogi ławek oraz stolika wykonane są z profilu giętego na zimno, zabezpieczone farbą - malowanie proszkowe.

Nasz produkt cechuje dużo większa trwałość w stosunku do popularnych zestawów z nogami z odlewanymi z żeliwa które bardzo często "lubią" pękać. Zaletą naszych mebli jest również ich bardzo niska waga co pozwala z łatwością zmieniać ich ustawienie.

Wymiary:
Stół: szerokość 62 cm, długość 155 cm, wysokość 80 cm
Ławka: wysokość siedziska 40 cm, wysokość oparcia 80 cm, szerokość siedzenia 33 cm
Drewno: wysokiej jakości drewno o grubości +- 3 cm
Metalowe lekkie nogi do ławek i stolika ogrodowego.

Metalowe nogi do ławki ogrodowej Metalowe nogi do ławki ogrodowej Metalowe nogi do stolika ogrodowego

 

 

 

 

Metalowe nogi do ławek i stolika ogrodowego wykonane z profila stalowego - zamkniętego. Produkt cechuje dużo większa trwałość od nóg odlewanych z żeliwa które są podatne na pękanie. Dodatkowym atutem nóg z profila stalowego jest ich lekkość. Nogi do ławek i stolika malowane są techniką proszkową zapewniającą długotrwałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi

Wysokość siedziska ławki: 380 mm, wysokość nóg do stolika: 750 mm
Metalowe łopaty do odśnieżania. Szufla do śniegu.

Łopata do śniegu - odśnieżanie Łopata do śniegu - odśnieżanie Łopata odśnieżania Łopata do śniegu - odśnieżanie Łopata do śniegu - odśnieżanie

 

 

 

 

Łopaty do śniegu wykonane są z blachy pokrytej farbą w technice proszkowej. Lekkie i skuteczne przy odśnieżaniu. Dużo trwalsze niż chińskie - plastikowe odpowiedniki z marketów.

Szufle do śniegu można kupić zarówno w wersji z drewnianym trzonkiem, bądź bez.
Drzwiczki kominowe rewizyjne aluminiowe do komina, pieca kaflowego. Ozdobne, z kominiarzem, różne rozmiary.

Drzwiczki kominowe rewizyjne aluminioweDrzwiczki kominowe rewizyjne aluminioweDrzwiczki kominowe rewizyjne aluminiowe Drzwiczki kominowe rewizyjne aluminiowe Drzwiczki kominowe rewizyjne aluminiowe

 

 

 

 

Drzwiczki rewizyjne kominowe do zastosowania w zabudowie kominowej, piecach kaflowych. Wykonane z aluminium co czyni je praktycznie niezniszczalnymi. Dzięki solidnej konstrukcji oraz wkładce ogniowej - "duszy" w wersji zdobionej, doskonale spełniają swoją funkcje - łatwy dostęp do komina - zapewniając jednocześnie pewność działania na kolejne lata.

Drzwiczki produkowane są w 4 najpopularniejszych rozmiarach na rynku: 6x3, 6x6, 6x8, 6x9. Wszystkie nasze drzwiczki ozdobione zostały ornamentem czyniąc je jeszcze ładniejszymi i oryginalnymi. Na życzenie klienta możliwe pokrycie dżwiczek farbą w technice proszkowej. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny producenta - przebijające oferty na znanych portalach aukcyjnych.
Rama kuchenna rogowa - narożna - kwasoodporna. Styl retro. Galeria mosiężna. Kuchnia kaflowa.

Rama kuchenna - nierdzewna. Galeria mosiężna. Rama kuchenna - nierdzewna. Galeria mosiężna. Rama kuchenna - nierdzewna. Galeria mosiężna. Rama kuchenna - nierdzewna. Galeria mosiężna. Przykład zastosowania ramy kuchennej - kuchnia kaflowa.

 

 

 

 

Rama kuchenna nierdzewna z estetyczną galerią wykonaną z mosiądzu - w stylu retro. Rama wykonana została blachy odpornej na wysokie temperatury, odkształcenia i odbarwienia. Dodatkowo zabezpieczonej najwyższej klasy środkiem chroniącym produkt przed warunkami atmosferycznymi.

Wokół ramy poprowadzony jest bardzo elegancko i stylowo wykonany reling mosiężny. Rama sprzedawana jest w jednym z najpopularniejszych rozmiarów: 1000x1100. Rame z powodzeniem można stosować w różnego rodzaju kuchniach kaflowych. Oferujemy ceny przebijające większość ofert dostępnych w internecie. U producenta najtaniej.
Rama kuchenna rogowa - narożna. Galeria aluminiowa. Kuchnia kaflowa.

Rama kuchenna - nierdzewna. Galeria mosiężna. Rama kuchenna - nierdzewna. Galeria mosiężna. Rama kuchenna - nierdzewna. Galeria mosiężna. Rama kuchenna - nierdzewna. Galeria mosiężna. Przykład zastosowania ramy kuchennej - kuchnia kaflowa.

 

 

 

 

Rama kuchenna z estetyczną galerią wykonaną z aluminium. Rama produkowana jest z najlepszej jakości stali zapewniającej wysoką odporność na temperatury, odbarwienia, odkształcenia. Dodatkowo rama na czas składowania została zabezpieczona najwyższej klasy środkiem chroniącym produkt przed warunkami atmosferycznymi.

Wokół ramy poprowadzony jest bardzo elegancko i stylowo wykonany reling z aluminium. Rama sprzedawana jest w jednym z najpopularniejszych rozmiarów: 1000x1100. Rame z powodzeniem można stosować w różnego rodzaju kuchniach kaflowych. Oferujemy ceny przebijające większość ofert dostępnych w internecie. U producenta najtaniej.
Daszki kominowe. Nasada ochronna na komin z blachy nierdzewnej.

Daszek, nasada na komin. Zakończenie przewodu kominowego. Daszek, nasada na komin. Zakończenie przewodu kominowego. Daszek, nasada na komin. Zakończenie przewodu kominowego. Daszek, nasada na komin. Zakończenie przewodu kominowego. Daszek, nasada na komin. Zakończenie przewodu kominowego.

 

 

 

 

Daszek kominowy stosowany jako zakończenie przewodu kominowego. Chroni przed opadami i innymi nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi. Wykonany z bardzo trwałej blachy nierdzewnej ocynkowanej bądź z blachy nierdzewnej.
Produkty wystepują w czterech podstawowych wymiarach: Fi- Ø 100, 110, 120, 130.
Szufelki metalowe - ocynk bądź malowane - z drewnianym trzonkiem.

Śmietniczki metalowe na drewnianym trzonku Śmietniczki metalowe na drewnianym trzonku Śmietniczki metalowe na drewnianym trzonku Śmietniczki metalowe na drewnianym trzonku Śmietniczki metalowe na drewnianym trzonku

 

 

 

 

Łopatki - szufelki metalowe - oprawione na drewnianym trzonku.
Wykonane z wysokiej jakości blachy malowanej techniką proszkową, bądź z blachy ocynkowanej.
Bardzo trwałe, lekkie i wygodne w użytkowaniu.
Śmietniczki - szufelki metalowe. Łopatka do śmieci, popiołu, sprzątania ziemi i piasku.

Śmietniczki Śmietniczki, szufelki metalowe, do sprzątania Śmietniczki, szufelki metalowe, do sprzątania Śmietniczki, szufelki metalowe, do sprzątania Śmietniczki, szufelki metalowe, do sprzątania

 

 

 

 

Śmietniczki - szufelki metalowe. Wykonane z jednego kawałka blachy, z bardzo mocną rączką, która wytrzyma duże obciążenia. Szufelka przeznaczona jest do sprzątania ręcznego. Ze względu na dużą trwałość może z powodzeniem służyć do wyciągania popiołu, jako łopatka do ziemi czy piasku. Produkt dzięki swojej trwałej konstrukcji "przeżyje" wszelkie odpowiedniki wykonane z plastiku.
Szufelki metalowe malowane są niezwykle odporną na warunki atmosferyczne techniką proszkową w różnych kolorach. W ofercie posiadamy także szufelki wykonane w całości z blachy nierdzewnej - kwasoodpornej.
Szufelka metalowa na śmieci - "leń". Stojąca - na trzonku do zamiatania.

Szufelka leń Szufelka leń Szufelka leń Szufelka leń Szufelka leń

 

 

 

 

Szufelki metalowe na drewnianym trzonku - stojące. Dzięki unikalnej konstrukcji sprawiają że sprzątanie staje się jeszcze prostsze. Nie ma potrzeby schylania się. Szufelką operuje się za pomocą wygodnego - długiego drewnianego trzonka.
Szufelki wykonane są z blachy ocynkowanej, bądź blachy malowanej techniką proszkową, dzięki czemu cechuje je niezwykła trwałość - nieporównywala do produktów konkurencyjnych wykonanych z tworzyw sztucznych.Wycieraczki metalowe. Kratki metalowe wejściowe.

Wycieraczka metalowa wejściowa Wycieraczka metalowa wejściowa Wycieraczka metalowa wejściowa Wycieraczka metalowa wejściowa

 

 

 

 

Wycieraczki metalowe zabezpieczone zostały warstwą ocynku gwarantującą doskonałą i trwałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Kratka wejściowa w swej spodniej części posiada - w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku - podwójne wzmocnienie dzięki któremu nie będzie zniekształcać się pod większym naciskiem.

Wycieraczka metalowa doskonale nadaje sie do montazu przed domem, sklepem, biurem.

Kratki metalowe występują w dwóch rozmiarach: 400 x 600 oraz 350 x 500
Rozety do balustrad. Osłony maskujące, rozetki. Maskownice do rur, schody.

Osłony maskujące - maskownica, rozeta, do rur, balustrad. Osłony maskujące - maskownica, rozeta, do rur, balustrad. Osłony maskujące - maskownica, rozeta, do rur, balustrad.

 

 

 

 

Rozety - maskownice do balustrad. Nasze osłony maskujące doskonale sprawdzają sie jako elementy służące do zamaskowania mocowania rur - balustrad zarówno w podłożu jak i ścianach. Maskownice do balustrad wykonane są z wysokiej jakości blachy gwarantującej trwałość naszych produktów.
Rozety maskujące aktualnie produkowane są z otworami o rozmiarach: 20mm x 20mm oraz 30mm x 30mm. Istnieje również możliwość wykonania rozet o niestandardowym rozmiarze otworu. Zapraszamy do kontaktu. rozety, maskownice do balustrad. Oferta.
Deflektor ponadkominowy z klapką - wentylacyjny, dachowy, ocynkowany.

Deflektor kominowy, ocynkowany Deflektor ponadkominowy, ocynkowany Deflektor kominowy, ocynkowany Deflektor kominowy, ocynkowany Deflektor kominowy, ocynkowany

 

 

 

 

Deflektor ponadkominowy - wentylacyjny, wykonany z blachy ocynkowanej odpornej na warunki atmosferyczne. Budowa deflektora naszej produkcji pozwala na użycie pianki ociepleniowej w szczelinie pomiędzy rurami. Dodatkowym atutem naszego produktu jest zastosowanie uchylnej klapki, zamocowanej na mocnej sprężynie pozwalającej na łatwy dostęp do rury, przy jednoczesnym zabezpieczeniu deflektora od deszczu. Zastosowanie deflektorów zdecydowanie poprawia tzw. ciąg kominowy. Oferujemy bardzo przystępne ceny!
Daszki - zaślepki na słupki ogrodzeniowe - do spawania.

Daszek na słupki ogrodzenioweDaszek na słupki murki groty kapturkiDaszek na murki profil Daszek na słupki, murki Daszki metalowe - zaślepki na słupki ogrodzeniowe

 

 

 

 

Daszki metalowe na słupki ogrodzeniowe kwadratowe z profila zamkniętego, oraz na słupki okrągłe z rur. Daszki wykonane są z blachy o grubości 1,5 mm co zapewnia ich wyjątkową trwałość. Daszki pasują na profile o następujących rozmiarach: 30mm; 40 mm; 50mm; 60mm; 70 mm; 80mm; 100mm.

W ofercie znajdują sie również daszki o lekko wypukłym kształcie oraz tzw "chińczyki" - z czubkiem - pasujące na nastepujące średnice rur ogrodzeniowych: fi 52, fi 62, fi 72, fi 82, fi 98 .
Daszki - dekielki na słupki ogrodzeniowe - zaciskowe.

Daszki - dekielki na słupki ogrodzeniowe - zaciskowe Daszki - dekielki na słupki ogrodzeniowe - zaciskowe Daszki - dekielki na słupki ogrodzeniowe - zaciskowe Daszki - dekielki na słupki ogrodzeniowe - zaciskowe Daszki - dekielki na słupki ogrodzeniowe - zaciskowe

 

 

 

 

Daszki metalowe - dekielki - zaciskowe - nie wymagające spawania. Bardzo łatwe w montazu, wykonane z blachy zapewniającej długotrwałe użytkowanie i odporność na warunki atmosferyczne.

Rozmiar daszków to Fi - Ø 48mm oraz 52 mm. Z naszymi daszkami Twoje ogrodzenie nabierze nowego atrakcyjnego wyglądu!
Rozety kominowe, z klapką oraz otwarte. Do gładkich rur, kolan, instalacji nawiewnych.

Rozety kominowe - wersja ocynkowana Rozety kominowe - różne wersje Rozety kominowe - wersja malowana proszkowo Rozety kominowe - wersja malowana proszkowo Spiro rozety kominowe - wersja ocynkowana

 

 

 

 

Estetyczne rozety kominowe wykonane z blachy ocynkowanej bądź na życzenie Klienta z blachy nierdzewnej. Produkty wystepują w czterech podstawowych wymiarach: Fi- Ø 100, 110, 120, 130. Rozety wystepują rownież w wersji malowanej proszkowo. Nasze produkty zapewniają bezpieczne i estetyczne połączenie elementów odprowadzających spaliny ze ścianą w której znajduje się przewód kominowy. Mają również zastosowanie do aluminiowych giętkich przewodów wentylacyjnych.

W naszej ofercie znajdują się również spiro rozety dostępne w najpopularniejszych rozmiarach.
Drzwiczka kominowa nierdzewna dubeltowa 150x150 oraz 230 x 150.

Drzwiczka kominowa nierdzewna 230 x 150 Drzwiczka kominowa nierdzewna 230 x 150 Drzwiczka kominowa nierdzewna 230 x 150 kartonowe opakowanie

 

 

 

 

Drzwiczka kominowa wykonana z nierdzewnej blachy odpornej na procesy korozyjne doskonale pasujaca do kotlowni oraz ciagów wentylacyjnych. Pakowane w eleganckie kartonowe pudełko zabezpieczające przed uszkodzeniami i porysowaniem.Drzwiczka kominowa nierdzewna dubeltowa 230 x 150

Drzwiczka kominowa nierdzewna 200 x 200 Drzwiczka kominowa nierdzewna 200 x 200Drzwiczka kominowa nierdzewna 200 x 200 Drzwiczka kominowa nierdzewna 200 x 200 kartonowe opakowanie

 

 

 

 

Drzwiczka kominowa wykonana z nierdzewnej blachy odpornej na procesy korozyjne doskonale pasujaca do kotlowni oraz ciagów wentylacyjnych. Pakowane w kartonowe pudełko zabezpieczające przed uszkodzeniami i porysowaniem.
Drzwiczka kominowa stalowa dubeltowa 200 x 200.

Drzwiczka kominowa stalowa 200 x 200 Drzwiczka kominowa stalowa 200 x 200 Drzwiczka kominowa stalowa 200 x 200

 

 

 

 

Drzwiczka kominowa dubeltowa malowana techniką proszkową (malowanie gładkie, lub struktura). Uchylana, z wkładem zabezpieczającym (duszą). Może być z powodzeniem stosowana w przewodach dymnych i wentylacyjnych.
Drzwiczka kominowa nierdzewna dubeltowa 200 x 200.

Drzwiczka kominowa nierdzewna 200 x 200 Drzwiczka kominowa nierdzewna 200 x 200 Drzwiczka kominowa nierdzewna 200 x 200

 

 

 

 

Drzwiczka kominowa wykonana z nierdzewnej blachy odpornej na procesy korozyjne doskonale pasujaca do kotlowni oraz ciagów wentylacyjnych. Pakowane w kartonowe pudełko zabezpieczające przed uszkodzeniami i porysowaniem.
Drzwiczki kominowe rewizyjne 150 x 150 lub 230 x 150.

Drzwiczki kominowe rewizyjne Drzwiczki kominowe rewizyjne Drzwiczki kominowe rewizyjne

 

 

 

 

Drzwiczka kominowa wykonana z nierdzewnej blachy odpornej na procesy korozyjne doskonale pasujaca do kotlowni oraz ciagów wentylacyjnych.
Kratka wentylacyjna z żaluzją - 3 wymiary 220 x 140 lub 170 x 110 lub 170 x 140.

Kratka wentylacyjna z żaluzją Kratka wentylacyjna z żaluzją Kratka wentylacyjna z żaluzją Kratka wentylacyjna z żaluzją

 

 

 

 

Kratka wentylacyjna w trzech najpopularniejszych wymiarach wraz z ruchomą żaluzją pozwalająca na regulacje dopływu powietrza. Malowana techniką proszkową (malowanie gładkie, lub struktura), dzięki której uzyskuje sie trwałe i estetyczne zabezpieczenie antykorozyjne. Może być z powodzeniem stosowana w przewodach dymnych i wentylacyjnych. Kratki wentylacyjne mogą występować również w wersji bez ruchomej żaluzji.
Kratka wentylacyjna bez żaluzji - 3 wymiary 220 x 140 lub 170 x 110 lub 170 x 140.

Kratka wentylacyjna bez żaluzji Kratka wentylacyjna bez żaluzji Kratka wentylacyjna bez żaluzji Kratka wentylacyjna bez żaluzji

 

 

 

 

Kratka wentylacyjna bez żaluzji w trzech najpopularniejszych wymiarach. Malowana techniką proszkową (malowanie gładkie, lub struktura). Może być z powodzeniem stosowana w przewodach dymnych i wentylacyjnych. Kratki wentylacyjne mogą występować również w wersji z ruchomą żaluzją.
Metalowy pogrzebacz do kominka. Hak do pieca.

Pogrzebacz do kominka, pieca - metalowy. Pogrzebacz do kominka, pieca - metalowy. Pogrzebacz do kominka, pieca - metalowy. Pogrzebacz do kominka, pieca - metalowy.

 

 

 

 

Metalowy pogrzebacz niezbędny do ustawiania paleniska w piecu bądź kominku. Pogrzebacz wykonany jest z grubego metalowego pręta co gwarantuje jego trwałość.

Końcówka pogrzebacza została wygięta w odpowiedni sposób tak aby praca nim była wygodniejsza i efektywniejsza. Drewniana rączka zapewnia wygodne użytkownie chroniąc jednocześnie rękę przed oparzeniem. Pogrzebacze występują w trzech rozmiarach: 400 mm, 500 mm, oraz 600 mm.

Solidność i trwałość naszego produktu powoduje że cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród odbiorców.
Piekarnik z blachy nierdzewnej - z szybą lub bez szyby. Kuchnie kaflowe.

Piekarnik z blachy nierdzewnej Piekarnik z blachy nierdzewnej Piekarnik z blachy nierdzewnej Piekarnik z blachy nierdzewnej

 

 

 

 

Piekarnik w wersji z szybą lub bez, uchylany, wykonany z nierdzewnej blachy odpornej na procesy korozyjne. Pasuje do większości modeli kuchni kaflowych.
Piekarnik metalowy - z szybą lub bez szyby. Do kuchni kaflowych

Piekarnik metalowy Kuchnia kaflowa - przykład montazu piekarnika. Kuchnia kaflowa - przykład montazu piekarnika. Kuchnia kaflowa - przykład montazu piekarnika.

 

 

 

 

Piekarnik metalowy, uchylany w wersji z szybą lub bez. Pasuje do większości modeli kuchni kaflowych.
Drzwiczki piecowe żeliwne - odlewane. Do pieca kaflowego, kominka, wędzarni

Drzwiczki do pieca odlewane żeliwne Drzwiczki do pieca odlewane żeliwne Drzwiczki do pieca odlewane żeliwne Drzwiczki do pieca odlewane żeliwne Drzwiczki do pieca odlewane żeliwne

 

 

 

 

Drzwiczki piecowe - żeliwne - dwudzielne doskonale sprawdzą sie jako zabudowa pieca kaflowego, kominka, wędzarni. Wykonane z odlewu żeliwnego - grube i trwałe.
Dzrzwiczki w swej tylnej części posiadają tzw. "wąsy" ułatwiające montaz w różnego rodzaju piecach.
Wymiary drzwiczek to 26 cm x 34 cm
Blachy podpiecowe oraz piekarniki, znajdujące się w naszej ofercie są doskonałym uzupełnieniem tego produktu.
Grabie ogrodowe do liści, trawy - z drutu sprężynowego regulowane ocynkowane.

Grabie z drutu sprężynowego Grabie z drutu sprężynowego Grabie z drutu sprężynowego Grabie z drutu sprężynowego Grabie z drutu sprężynowego

 

 

 

 

Grabie ogrodowe ocynkowane, regulowane, oprawione. Z bardzo wygodną rączką umieszczoną na metalowym stelu. Wysokiej jakości materiały z jakich zostały wykonane zapewniają długoletnie zadowolenie z zakupu. To nie są typowe grabie z Chin dostępne w każdym markecie, które wymagają wymiany po jednym sezonie użytkowania. Doskonale sprawdzają się do grabienia trawy, siana, trawnika itd.
Grabie metalowe od 8 do 18 zębów. Do trawy, ziemi, siana, liści.

Grabie metalowe z trzonkiem Grabie metalowe 18 zębów Grabie metalowe 18 zębów Grabie metalowe 18 zębów Grabie ogrodowe oprawione

 

 

 

 

Grabie metalowe ogrodowe. Występują w wersji oprawionej w drewniany stel, bądź w wersji nie oprawionej. Wysokiej jakości materiały z jakich zostały wykonane zapewniają długoletnie zadowolenie z zakupu. To nie są typowe grabie z Chin dostępne w każdym markecie, które wymagają wymiany po jednym sezonie użytkowania. Doskonale sprawdzają się do grabienia liści, trawy, siana, trawnika itd.
Grabie ogrodnicze metalowe 6 zębów. Małe i wygodne, do pracy w ogrodzie.

Grabie metalowe ogrodowe Grabie ogrodowe Grabie metalowe ogrodnicze

 

 

 

 

Grabie metalowe ogrodowe. Występują w wersji oprawionej w drewniany stel, bądź w wersji nie oprawionej. Małe rozmiary produktu pozwalają na wygodną pracę. Wysokiej jakości materiały z jakich zostały wykonane zapewniają długoletnie zadowolenie z zakupu. Doskonale sprawdzają się w ogrodzie.
Skuwacz do śniegu i lodu.

Skuwacz do lodu Skuwacz do lodu Skuwacz do lodu Skuwacz do lodu

 

 

 

 

Skuwacz do śniegu i lodu. Występują w wersji oprawionej w drewniany stel, bądź w wersji nie oprawionej. Bardzo wygodne w użytkowaniu. Profesjonalne wykonanie - gruba blacha, zaostrzona na końcu, pomalowana techniką proszkową. Stele wykonane są z wysokiej jakości drewna, bez sęków. Wystarczy minimalna siła do usunięcia zalegającego śniegu bądź lodu.
Zgrzebła metalowe odkryte lub zakryte

Zgrzebła metalowe Zgrzebła metalowe Zgrzebła metalowe

 

 

 

 

Zgrzebła metalowe. Malowane proszkowo. Bardzo trwałe łatwe w użyciu. Doskonałe do pielęgnacji sierści zwierząt.
Pułapka na szczury. Szczurołapka metalowa.

Szczurołapki, myszołapki metalowe Szczurołapki, myszołapki metalowe Szczurołapki, myszołapki metalowe Szczurołapki, myszołapki metalowe

 

 

 

 

Pułapki na szczury - szczurołapki wykonane z blachy. Mocna sprężyna, solidna konstrukcja oraz łatwość obsługi gwarantują dużą skuteczność walki ze szkodnikami.
Pułapka na szczury. Szczurołapka drewniana.

Szczurołapki drewniane Szczurołapki drewniane Szczurołapki drewniane Szczurołapki drewniane Szczurołapki drewniane

 

 

 

 

Pułapki na szczury - szczurołapki wykonane z drewna. Mocna sprężyna, solidna konstrukcja, ostre zęby, oraz łatwość obsługi gwarantują dużą skuteczność walki z większymi szkodnikami.
Pułapka na myszy. Myszołapka drewniana.

Myszołapki drewniane Myszołapki drewniane Myszołapki drewniane

 

 

 

 

Pułapka na myszy - myszołapka wykonane z drewna. Mały rozmiar pozwoli umieścić łapkę w praktycznie każdym zakamarku. Mocna sprężyna, solidna konstrukcja, oraz łatwość obsługi gwarantują dużą skuteczność walki z szkodnikami.
Wentylatory kominowe

Wentylatory kominowe Wentylatory kominowe

 

 

 

 

Wentylatory kominowe z uchylaną klapką osazoną na mocnej sprenżynie. Malowane techniką proszkową. Wewnątrz znajduje się wiatrak pozwalający na wyciąganie powietrza. Do zastosowań w kotłowniach, pomieszczeniach gdzie wymagana jest stała cyrkulacja powietrza.
Metalowa szufelka do węgla, popiołu, pieca. Duża bądź mała oprawiona na drewnianym stelażu.

Szufelka węglowa Szufelka do węgla Szufelka do węgla

 

 

 

 

Metalowe szufelki do węgla. wykonane z grubej blachy malowanej proszkowo. Występują w wersji oprawionej w drewniany stel, bądź w wersji nie oprawionej. Zarowno mniejsza jak i większa wersja szufelki doskonale mieści się we wszelkiego rodzaju węglarkach. Może również służyć do wyciągania popiołu z pieca. Bardzo lekkie i trwałe.
Blacha podpiecowa. Ocynkowana.

Blacha podpiecowa Blacha podpiecowa Blacha podpiecowa

 

 

 

 

Blacha podpiecowa - wykonana z blachy zabezpieczonej ocynkiem. Blacha pozwala utrzymać w czystości miejsce wokół paleniska. Dodatkowo zabezpiecza je przed żarem i iskrami wydobywającym się z pieca. Badzo lekka i trwała. Niezbędna w każdej kotłowni bądź piwnicy.